Redema och Grizzly har gått samman och är Grizzly Graphics. Läs mer

Välkommen till printfabriken.
Närproducerad print i stora format.

Vi producerar allt från flaggor, banderoller och flip ups
till byråtjänster, sociala medier och webb.


Storformatsprint

FlipUp L 600x1780
FlipUp L 600x1780

Från 622,00 kr

Roll Up Eco
Roll Up Eco

Från 1032,00 kr

ST Beach
ST Beach

Från 449,00 kr


Häng med bland produktsläpp och event

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Intuit Mailchimp

Du kan ändra dig när som helst genom att klicka på avprenumerationslänken i sidfoten på de e-postmeddelanden du får från oss, eller genom att kontakta oss på order@grizzly.se. Vi behandlar din information med respekt.


Överlev vintern med våra profilprodukter

MEC Profil
Vedkorg Anton
Vedkorg Anton

Från 496,00 kr

Beechfield®
Morf Merino
Morf Merino

Från 223,00 kr

Headwear
Mössa STHLM
Mössa STHLM

Från 150,00 kr

Eventflaggor 1200x5000
Eventflaggor 1200x5000

Från 1175,00 kr


Sällskapspel

XD Collection®
Stapelspel i trä
Stapelspel i trä

Från 189,00 kr

XD Collection®
Fyra på rad i trä
Fyra på rad i trä

Från 236,00 kr


Redema + Grizzly
= Grizzly Graphics

Redema och Grizzly Jemtreklam är nu Grizzly Graphics. Vi erbjuder kompletta produkter och tjänster inom print, webb, sociala medier samt traditionella reklambyråtjänster. En komplett partner inom företagsprofilering för ditt företag eller organisation.

Här kan du handla reklamprodukter direkt i vår webbshop. Smidigt och enkelt. Hittar du inte det du söker kontakta oss så hjälper vi dig vidare.



Kontakta oss

Monica Häggström
Projektledare
monica@grizzly.se
063-57 40 58

Greger Forsman
Projektledare
greger@grizzly.se
063-57 40 52

Pelle Forsberg
Projektledare
pelle@grizzly.se
063-57 40 54

Jonas Nylund
Produktionsledare
jonas@grizzly.se
063-57 40 72

Calle Lidin
Produktionsledare
calle@grizzly.se
063-57 40 70

Andreas Lindgren
Företagsprofilering
andreas@grizzly.se
063 - 57 40 61

Lina Åkesson
Grafisk formgivare
lina@grizzly.se
063 - 57 40 67

Kristoffer Persson
Webbutvecklare
kristoffer@grizzly.se
063 - 57 40 66

Daniel Jordahl
Webbutvecklare
daniel@grizzly.se
073 - 065 5806

Björn Wahlberg
Senior rådgivare
bjorn@grizzly.se
063-57 40 51

Anders Elgenäs
VD
anders@grizzly.se
063 - 574053